Poznaj zespół Life&Diet 

Lena Rolak-Krzciuk

Nazywam się Lena Rolak-Krzciuk, jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. Ukończyłam studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka, studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychodietetyka oraz na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Doświadczenie zdobywałam w wielu szpitalach klinicznych w Warszawie m.in. w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym oraz Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW. Po kilku latach studiów, a potem pracy w Warszawie postanowiłam wrócić do rodzinnego miasta i rozpocząć misję zmieniania podejścia ludzi do żywienia. Cały czas poszerzam swoje kwalifikacje na różnego typu konferencjach i szkoleniach. Swoją wiedzę staram się zamieniać na ubywające kilogramy pacjentów i przede wszystkim ich lepsze samopoczucie. Cenię sobie pracę z ludźmi, a możliwość dzielenia się swoją wiedzą jest dla mnie ogromną przyjemnością. Zajmuję się pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. Oprócz pomocy osobom z nadmierną masą ciała, interesuję się tematem nietolerancji pokarmowych, chorób autoimmunologicznych oraz żywienia osób aktywnych fizycznie.

Prowadzę zajęcia z edukacji żywieniowej dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także warsztaty dla pedagogów oraz pracowników bloku żywieniowego.