Poradnia dietetyczna Life&Diet jest poradnią oferującą usługi w dziedzinie dietoprofilaktyki, dietoterapii i psychodietetyki.

Przed wizytą
Pierwsza wizyta
Wizyta kontrolna
Analiza składu ciała
Wizyta online
Pani Magdalena jest bardzo dobrym dietetykiem. Wiedza na wysokim poziomie, profesjonalizm i uczciwość to tylko nie które zalety, które charakteryzują Panią Magdę. Opracowana przez Panią Magdę dieta w pełni spełniła moje oczekiwania. Z przyjemnością polecam Panią Magdę osobą, które szukają pomocy w walce ze zbędnymi kilogramami.
Anna Brzeska
Dieta ulozona przez Pania Magde przyniosla oczekiwane efekty juz po dwoch tygodniach stosowania ,jestem pod ogromnym wrazeniem jak latwo i przyjemnie mozna pozbyc sie nadwagi,nie stosujac przy tym drastycznych diet i wysilku fizycznego…POLECAM wszystkim serdecznie
Michał
Pierwszą wizytę u Pani Magdy zaliczyłam 2 miesiące temu. Po zrobieniu badań lekarskich zleconych mi przez Paną Magdę ułożyła mi dietę odpowiednią do moich schorzeń ( cukrzuca , hashimoto) udzielając jednocześnie wiele wskazówek między innymi jak i z czego należy przygotowywać posiłki. Po dość krótkim czasie stosowania diety widoczne były już jej efekty, tzn przestałam nareszcie spać w ciągu dnia oraz byłam i jestem nadal pełna energii.Poprawiły się również wyniki moich badań odnośnie cukrzycy i niedoczynności tarczycy. Bardzo polecam skorzystanie z usług pani Magdy gdyż podchodzi ona do pacjenta w spsób profesjonalny udzielając wiele cennych rad i wsazówek oraz opracowuje indywidualną dietę która tak jak w moim przypadku przyniosła pozytywne efekty.
Honorata