[PRACA SZUKA CZŁOWIEKA]

Masz wrażenie, że wszyscy wokół Ciebie żyją w jakimś Matrixie? Owsianka, Serek wiejski na śniadanie i olej rzepakowy stanowią dla nich kwintesencję zdrowia? A Ty przecież dobrze wiesz, że się mylą!
Rewolucja żywieniowa zatacza coraz szczersze kręgi. Coraz więcej osób wychodzi z żywieniowego Matrixa na światło dzienne. Jeśli Ty już wyszedłeś i chcesz pomóc naszemu oddziałowi Life&Diet podbijać kolejne terytoria – dołącz do nas!

SZUKAMY DO WSPÓŁPRACY DIETETYKA!

Lokalizacja: Radom 🙂

• Osoby o otwartym umyśle i holistycznym podejściu do pacjenta.

• Osoby, która ma doświadczenie i chce rozwijać się dalej i które ukończyły studia na kierunku Dietetyka

• Osoby, która wie co to choroby autoimmunologiczne, Hashimoto,SM, AZS, RZS, cukrzyca, insulinoopornosc, psychosomatyka, pasożyty, zaburzenia metylacji, nietolerancje pokarmowe, zaburzenia mikroflory jelitowej, SIBO, FodMap i inne…

Jeśli wiesz, że chodzi o Ciebie, zgłoś się. Możesz nie robić nic, ale wtedy historia się skończy, obudzisz się we własnym łóżku i uwierzysz we wszystko, w co zechcesz. Jeśli jednak do nas napiszesz, być może Twoje życie zmieni się już na zawsze i pokażemy ci dokąd prowadzi Żywieniowa Rewolucja.
Dietetycy Nowej Generacji!!! Wiemy, że tam jesteście! Wiem, że się boicie. Boicie się zmian. Nie znamy przyszłości i nie wiemy, jak to się skończy, ale możemy Wam opowiedzieć, jak się zacznie Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszej brygady, napisz do nas: dietetyk.radom@vp.pl