Magdalena Ciesielska-Dwojak

Nazywam się Magdalena Ciesielska-Dwojak i jestem dietetykiem klinicznym. Na co dzień prowadzę Poradnie Dietetyczną Life&Diet w Radomiu w której przeprowadzam indywidualne konsultacje z osobami nie tylko z Radomia, ale z całej Polski, Europy a nawet Świata- stacjonarnie oraz on-line:) Szczególne zainteresowania żywieniowe to endokrynologia, immunologia, medycyna holistyczna, kardiodiabetologia, diabetologia, gastroenterologia, dietoterpia otyłości.

Ukończyłam studia na kierunku Dietetyka o specjalizacji Dietoterapia w Lublinie oraz Dietetyka Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (dawniej Akademia Medyczna). Jestem także Członkiem Polskiej Akademii Zdrowia, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Swoje umiejętności praktyczne w zawodzie dietetyka nabywałam praktykując w specjalistycznych szpitalach i przychodniach w Lublinie, Warszawie i w Radomiu. Współpracuje z Radomskim Szpitalem Specjalistycznym, poradniami fizjoterapeutycznymi, psychologicznymi, fundacjami zdrowia i medycyny.

Jestem założycielką Akademii Zdrowego Żywienia(która właśnie powstaje w Radomiu) – szkoły zdrowego gotowania i moich autorskich szkoleń z zakresu dietetyki, sportu, psychologii i medycyny holistycznej. Jestem również autorką strony „Dietetyk Poleca” www.dietetykpoleca.com.pl dzięki której poznasz restauracje, sklepy oraz punkty ze zdrowym jedzeniem w całej Polsce, które ja rekomenduje lub nie polecam.

Prowadzę warsztaty żywieniowe m.in w szkołach i przedszkolach. Jestem również wykładowcą na wyższych uczelniach na kierunkach medycznych w Lublinie i w Radomiu. Mocno przygotowuje się do otwarcia przewodu doktorskiego;) Systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach medycznych i żywieniowych. W roku 2011-2012 otrzymałam Stypendium Ministra Nauki. W swojej pracy na stanowisku dietetyka wiele uwagi poświęcam również dzieciom i młodzieży promując zdrowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych oraz poprzez diety dbając o ich zdrowie i prawidłowy rozwój. Swoje kwalifikacje stale podnoszę w oparciu o fachową literaturę z zakresu dietetyki, fizjologii, medycyny i sportu. Podczas indywidualnych porad dietetycznych dokładam wszelkich starań, aby moi pacjenci otrzymali niezbędne i indywidualne wskazówki dotyczące prawidłowego sposobu żywienia, jak i wdrażania prawidłowych nawyków żywieniowych.

Poznaj zespół Life&Diet